Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

Yeni admin ve moderatör alımı ile ilgili.

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

Yeni admin ve moderatör alımı ile ilgili. Empty
MesajKonu: Yeni admin ve moderatör alımı ile ilgili.   Yeni admin ve moderatör alımı ile ilgili. EmptyPerş. Tem. 29, 2010 12:15 am

Merhaba,

Bildiğiniz gibi Bada işletim sistemi ve bu işletim sistemi ile süslenmiş ilk telefon Samsun Wave çıktığı günden beri büyük beğeni ve heyecanla karşılandı. Bu platform ile ilgili herşeyi tartışmak ve paylaşımı yüksek seviyelere eriştirmek için forumların büyük bir rolü var. Biz de bu konuda üzerimize düşeni yapıp internetin asıl amacı olan paylaşıma katkıda bulunmak için bu forumu başlattık.

Eğer sizler de bize bu konuda destek vermek isterseniz ve forumculuk konusunda tecrübeleriniz var ise lütfen admin'e mesaj atarak bilgilerinizi iletiniz.

Teşekkürler,
http://badaturk.com
aybek

Yeni admin ve moderatör alımı ile ilgili. Empty
MesajKonu: Geç kalmayın!   Yeni admin ve moderatör alımı ile ilgili. EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 5:46 pm

Dostum öncelikle şunu söylim bu telefon accayip tuttu ve millet kendine forum aramakla meşkul.İnsanlar belli forumlarda kemikleşmeden açın artık bu forumu.En azından siz bişeyler yazın.İyi bir site adresi almışsınız ve artık kullanın.Moderatörlük konusunda benim hiçbir tecrübem yok.Yönetici falan olacak zamanım da yok.Zamanım olsa bilgim yine biraz var.Benden iyi bir üye olur.Tabi forum faaliyete girmedikçe sık kullanılanlarımdan gitmezse...

Yeni admin ve moderatör alımı ile ilgili.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wave ile ilgili ulaşabileceğiniz kaynak sayfalar