Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

Samsung Wave ile Youtube'a nasıl girebilirim

2 posters
YazarMesaj
onay
Admin
onay

Samsung Wave ile Youtube'a nasıl girebilirim Empty
MesajKonu: Samsung Wave ile Youtube'a nasıl girebilirim   Samsung Wave ile Youtube'a nasıl girebilirim EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 5:25 am

Menü>Ayarlar>Bağlantılar>Wi-Fi>Kendi Wi-Fi ağınız>Unut. Proxy adresi ve portu kısmına; 195.168.109.60:8080 yazdıktan sonra Wi-Fi ağınızla şifrenizi girerek tekrar bağlantı kurun.
DeMoN

DeMoN

Samsung Wave ile Youtube'a nasıl girebilirim Empty
MesajKonu: -   Samsung Wave ile Youtube'a nasıl girebilirim EmptySalı Ekim 05, 2010 5:04 pm

kardeş proksi kullanmasakta dns değiştirsek olmazmı proxy yavaşlatıyo. benim cihazım 2 gün sonra gelicek daha deneyemedim ama gelmeden öğreniyim diyorum. dns ini 8.8.8.8 yapsak? başka cihazlarda bu şekilde oluyo bundada olur sanırım

Samsung Wave ile Youtube'a nasıl girebilirim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SAMSUNG WAVE’de SOCIAL HUB Nasıl Kullanılır?
» SAMSUNG WAVE İÇİN KULLANACAĞIMIZ YARDIMCI ARAÇLAR, FAYDALI PROGRAMLAR
» Samsung wave bluetooth sorunu.
» Samsung Wave GT - S 8500 incelemeleri - Video
» MSN programı