Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

bilgisayardaki dosyalarınız görmek için - Deneyin süper bir şey !!!

4 posters
YazarMesaj
onay
Admin
onay

bilgisayardaki dosyalarınız görmek için  - Deneyin süper bir şey !!! Empty
MesajKonu: bilgisayardaki dosyalarınız görmek için - Deneyin süper bir şey !!!   bilgisayardaki dosyalarınız görmek için  - Deneyin süper bir şey !!! EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 5:27 am

arkadaslar dLna olayini bilmeyenler icin, cok super bisey. bilgisayardaki albumler ve filmler kablosuz ag yolu ile wave de izlenebiliyor.. ben bunun icin ps3 media server kullandim. kurulumu cok basit. kurduktan sonra hic bir ayara dokunmayip \navigation share settings tab'inden film ve mp3 klasorlerini gosteriyorsunuz, ve ustte restart http servere basiyorsunuz.

samsungda ise menu/ayarlar/baglantilar/allshare/dosyayi telefonum uzerinde sunucudan yurut/ sag ok yapiyorsunuz. ve paylastiginiz klasorler telefonunuzda ister izle ister dinle.."
DeMoN

DeMoN

MesajKonu: -   bilgisayardaki dosyalarınız görmek için  - Deneyin süper bir şey !!! EmptySalı Ekim 05, 2010 5:02 pm

GÜZEL PAYLLAŞIM TEŞEKÜRLER
sadanorg

MesajKonu: Geri: bilgisayardaki dosyalarınız görmek için - Deneyin süper bir şey !!!   bilgisayardaki dosyalarınız görmek için  - Deneyin süper bir şey !!! EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 12:15 pm

Ad hoc modunda çalıştıramadım?
kallesh

MesajKonu: Geri: bilgisayardaki dosyalarınız görmek için - Deneyin süper bir şey !!!   bilgisayardaki dosyalarınız görmek için  - Deneyin süper bir şey !!! EmptySalı Kas. 30, 2010 2:02 pm

SAMSUNG PC SHARE çok iyi bir program bunuda deneyebılırsınız...

bilgisayardaki dosyalarınız görmek için - Deneyin süper bir şey !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Turbo alarm sesi
» Bada İçin Widget Yaratmak
» PC de Olan Bir Uygulamayı Telefona Yüklemek İçin
» SAMSUNG WAVE İÇİN KULLANACAĞIMIZ YARDIMCI ARAÇLAR, FAYDALI PROGRAMLAR
» İnternette hızlı dolaşmak için Edge yerine az bile çekse 3G'yi tercih edebilimenin yöntemi