Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

wave kesfettigim ozellikler

3 posters
YazarMesaj
turboerd

wave kesfettigim ozellikler Empty
MesajKonu: wave kesfettigim ozellikler   wave kesfettigim ozellikler EmptyPerş. Kas. 25, 2010 9:04 am

arkadaslar telefonda kullanırken ilgimizi ceken degisik olan ve kesfettigimiz ozellikleri burada paylasalım cheers
kırmızı27

MesajKonu: Geri: wave kesfettigim ozellikler   wave kesfettigim ozellikler EmptySalı Şub. 22, 2011 3:26 pm

HANİ LAN HİÇ GÖNDERİ YOK NEYSE BENİM EN ÇOK SEVDİĞİM MOBİL AP ARKADAŞLAR VAR YA MANYAK Bİ ŞEY YAW TEL ADETA WİFİLİ MODEME DÖNÜŞÜYO VE ETRAFA VİFİ SİNYALLERİ VERİYO LAPTOPUNU BAĞLA GİR NETE KAPLOSUZ AYRICA SADECE LAPTO DEĞİL VİFİ Sİ OLAN NE VARSA BAĞLA BENİM ARKADAŞ CORBY TELİNİ BAĞLAYIM VİDEN NETE GİRDİ YA BEN ÇOK BEGENDİM VALLA
PeerNet

MesajKonu: kamera   wave kesfettigim ozellikler EmptyPaz Haz. 19, 2011 1:14 am

kamera da güzellik modunda yüz kusurlarının gitmesi , panaromik çekim olanağı led flaşı sayesinde fener olarak kullanabilme bilgisayardan şarj olabilme ki bu çok önemli bence çünkü bilgisayarlara normal bir telefon takınca daha fazla güç tüketiyor telefon sonra swype teknolojisi ile mesaj yazımda rekor kırıyorsunuz Smile şimdilik bu kadar Smile

wave kesfettigim ozellikler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» IGO wave uyumlu
» wave de tv keyfi
» wave de divx
» WAVE TEMALAR
» wave şebeke problemı wardı