Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

Bu forum adresi çok güzel ama ....

2 posters
YazarMesaj
muhammed

Bu forum adresi çok güzel ama .... Empty
MesajKonu: Bu forum adresi çok güzel ama ....   Bu forum adresi çok güzel ama .... EmptyÇarş. Şub. 16, 2011 3:52 pm

Bu sitenin üstünde ölü toprağı var arkdaşlar.. Bütün bada kullanıcılarını bu siteye toplayalım ve paylaşımlarımızı arttıralım .. Bence site renginden de başlanabilir. İnsanın içini karartıyor.. Ama adresi çok güzel vr bu sitenin hareketlenmesi lazım bence...
onay
Admin
onay

Bu forum adresi çok güzel ama .... Empty
MesajKonu: Geri: Bu forum adresi çok güzel ama ....   Bu forum adresi çok güzel ama .... EmptyPaz Şub. 27, 2011 8:24 am

arkadaşlar,

önerilerinizi dikkate alarak forumumuzun görüntüsünü değiştirdim.
iş değişikliğim sebebiyle forumdan bir süre uzak kaldım. kusura bakmayın,yakın zamanda yeni eklemeler ve yenilikler ileforumumuzu yeniden canlandıracağız.

Bu arada sizlerden de yorumlar ve telefonlarınızdaki deneyimler( programlar- yüklemeler vs) paylaşmanızı bekliyoruz.

unutmayın ki paylaşmaktan kuvvet doğar..

selamlar,

Bu forum adresi çok güzel ama ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Ve Ücretsiz :)