Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler

+3
sepultura
simgelekon
onay
7 posters
YazarMesaj
onay
Admin
onay

S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler Empty
MesajKonu: S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler   S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 2:38 am

Tüm sorumluluk size aittir. Alttaki videoda da göreceğiniz üzere biraz güçlü bir PC ve Windows XP yüklü olmalı ve Sürücüler için Kies kurulu olmalı, cihazın pil durumu en az 80% dolu olması gerekir ve elektirik kesintisinden etkilenmemek için dizüstü yada güç kaynağı bulunan bir PC de, Sistem XP olmalı Vista yada Win 7 de denemeyin cihazınız kilitlenir. SIM Kart ve Hafızakartını çıkarın ve cihazı sol yandaki ses tuşlarından Ses Kısma + Tuşkilidi + No tuşuna aynı anda basın ve DOWNLOADMODEM yazısı gelenekadar bekleyin. Yazı geldikten sonra cihaz yüklemeye hazırdır ve PC ye bağlayın. Multiloader programını açın ve alttaki resim ve videodaki gibi indirmiş olduğunuz yazılımı multiloaderdaki yollara gösterin. Full yazılımlarda üst sıradaki full download butonu etkin olmalı ve portsearch'a bastığınızda hemen yananındaki dowload butonu etkin olmalı tüm dizilimi yaptıktan sonra DOWNLOAD butonuna basmanızla yükleme başlar ve bittiğinde cihaz kendi açılır.

simgelekon

simgelekon

MesajKonu: Geri: S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler   S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler EmptyCuma Ekim 15, 2010 4:54 am

Altta video göremedim ben. Alttaki video ne kadar altta?
sepultura

MesajKonu: Geri: S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler   S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler EmptySalı Şub. 01, 2011 6:28 am

bada 1.2 ye nasıl yükseltme yapabilirim video veya resim görünmüyor ayrıca teşekkürler
majestica

majestica

MesajKonu: Geri: S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler   S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler EmptyPaz Şub. 13, 2011 1:52 am

hacı benim versiyon 1.02 güncellemeyi artık telden yapabiliyor ama 1.02 için güncel diyor...

ama bazı uygulamaları yüklerken 1.2 olmalı diyor... ne iş?
Wave28

MesajKonu: Geri: S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler   S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler EmptyC.tesi Mart 12, 2011 8:15 am

onay demiş ki:
Tüm sorumluluk size aittir. Alttaki videoda da göreceğiniz üzere biraz güçlü bir PC ve Windows XP yüklü olmalı ve Sürücüler için Kies kurulu olmalı, cihazın pil durumu en az 80% dolu olması gerekir ve elektirik kesintisinden etkilenmemek için dizüstü yada güç kaynağı bulunan bir PC de, Sistem XP olmalı Vista yada Win 7 de denemeyin cihazınız kilitlenir. SIM Kart ve Hafızakartını çıkarın ve cihazı sol yandaki ses tuşlarından Ses Kısma + Tuşkilidi + No tuşuna aynı anda basın ve DOWNLOADMODEM yazısı gelenekadar bekleyin. Yazı geldikten sonra cihaz yüklemeye hazırdır ve PC ye bağlayın. Multiloader programını açın ve alttaki resim ve videodaki gibi indirmiş olduğunuz yazılımı multiloaderdaki yollara gösterin. Full yazılımlarda üst sıradaki full download butonu etkin olmalı ve portsearch'a bastığınızda hemen yananındaki dowload butonu etkin olmalı tüm dizilimi yaptıktan sonra DOWNLOAD butonuna basmanızla yükleme başlar ve bittiğinde cihaz kendi açılır.

Müdür Telefon bağlı KİESten güncelleme yapmaya çalışıyorum ama sağ en altta 8500 cihazına bağlantı kaybedildi diyor sonra da 8500 bağlantısı kesildiğinden üretici yazılımı yükseltmesi durdu diyor..? Ne ayak..?
sofi_life

MesajKonu: Geri: S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler   S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler EmptyPerş. Mart 17, 2011 4:49 am

Wave28 demiş ki:
onay demiş ki:

Müdür Telefon bağlı KİESten güncelleme yapmaya çalışıyorum ama sağ en altta 8500 cihazına bağlantı kaybedildi diyor sonra da 8500 bağlantısı kesildiğinden üretici yazılımı yükseltmesi durdu diyor..? Ne ayak..?

aynen aynı sorun ben de de var güncelleme yapamıyorum. acep nedendir?
siegot

MesajKonu: win7 sorunmu :))   S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler EmptyPtsi Mayıs 23, 2011 7:47 am

win7 de sorun falan olmuyor ben tüm firm leri win7 de yükledim, yüklemeden ön yargılı olmayın, insanlar firm yükleyeceğim diye işletim sisteminimi değiştirecek:)))

S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Samsung Wave S8500 Gizli Menüden Ses Yükseltme/Azaltma Anlatim
» Exchange Mail kurulumu - Sertifika yükleme
» sam.Wave s8500 fiyat ne kadar?en az/en cok ne kadar vermeliyim?
» ROM yükleme toolları
» UYGULAMA YÜKLEME