Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

Full flash desteği

4 posters
YazarMesaj
onay
Admin
onay

Full flash desteği Empty
MesajKonu: Full flash desteği   Full flash desteği EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 5:20 am

Full flash desteği denilen şey Flash 10.1 yüklü olmasıdır o da dünyada şu anda tek telefonda var Google Nexus One (Adobe mesela Flash 10.2 yi çıkardığında yine gidecektir Full flash desteği bu bir kısır döngü) , ondan sonraki en güçlü (en üst versiyon) Flash desteğine sahip telefon Wave dir. Samsung Flash 10.1 upgrade inin kesinlikle yapılacağını söylemiştir.

Tabii şu an Full flash desteği dediğiniz şeyi elde etmek istiyorsanız bir Google Nexus One a ihtiyacınız var, nasıl temin edersiniz zor soru, Türkiyede satışı yok bildiğim kadarıyla.

simgelekon

simgelekon

Full flash desteği Empty
MesajKonu: Geri: Full flash desteği   Full flash desteği EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 6:04 am

Bazı sitelerde linkleri verilmiş ama hiç denemedim. Kimisinin de linkleri kırık. Flash lite ile bazı flash oyunları telefondan oynayabiliyormuşuz? Bu wave için de geçerli mi acaba? Sitede aradım göremedim.
adnan_deniz

Full flash desteği Empty
MesajKonu: Geri: Full flash desteği   Full flash desteği EmptyPerş. Kas. 18, 2010 12:18 pm

samsung p1000 galaxi tab yenı piyasaya çıkacak ve uzerınde androıd 2,2 versiyonu var bu version flash desteği vardır bizzat kullandım ve tum sıtelerdekı vıdeoları rahatlıkla ızlıyebılıyorum.VEya başka bi seçenek henuz turkıyede yazılım atılmıyo ama samsung i9000 galaxı üzerinde 2,1 versıon vardır bu versıyonu yurt dısı sıtelerden 2,2 ile guncellersenız tum vıdeolar ızlenebılır Very Happy
Hüseyin Eren

Full flash desteği Empty
MesajKonu: Geri: Full flash desteği   Full flash desteği EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:39 am

Flashı kafanıza takmanıza gerek yok. Bada 2.0 ile Flash problemi çözülüyor ve birçok yenilik bizleri bekliyor. Samsung, bir çok telefonun kullandığı Flash Lite ile flash sorununu çözecek. Bada 2.0 bu yılın ilk çeyreğinde çıkması bekleniyor ama olmazsa Hazirandan sonraya kalıcakmış. Türkiyeye gelmesi 2011 sonunu bulur.

Edit:
Yukarda bir arkadaş demiş flash olayı kısır bir döngü katılıyorum. Yeni güncelleme çıktıkça telefondaki versiyonlar eski kalacağından yine bir işe yaramayacak.

Birde ekleme yapayım yukarda belirtmeyi unuttum. Samsungun Adobe ile anlaşma yapması bekleniyormuş mobil flash için. Eğer bu doğru ise çok büyük bir gelişme olur.

Full flash desteği
1 sayfadaki 1 sayfası