Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

pc den cihaza veri aktarma sorunsalı...

2 posters
YazarMesaj
turboerd

pc den cihaza veri aktarma sorunsalı... Empty
MesajKonu: pc den cihaza veri aktarma sorunsalı...   pc den cihaza veri aktarma sorunsalı... EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 3:30 pm

merhaba arkadaslar.kies i yukledim usb den cihaza takıp (gt-s8500) muzik veya resimleri atmak icin cihaza aktar tusuna basınca cihazı baglayın diyor.cihazdada baglantı kuruldu yazıyor.ne yapmam gerekli? yardımcı olursanız sevinirim.tesekkurler.
kallesh

MesajKonu: Geri: pc den cihaza veri aktarma sorunsalı...   pc den cihaza veri aktarma sorunsalı... EmptySalı Kas. 30, 2010 1:47 pm

turboerd demiş ki:
merhaba arkadaslar.kies i yukledim usb den cihaza takıp (gt-s8500) muzik veya resimleri atmak icin cihaza aktar tusuna basınca cihazı baglayın diyor.cihazdada baglantı kuruldu yazıyor.ne yapmam gerekli? yardımcı olursanız sevinirim.tesekkurler.

menu - ayarlar-baglantılar içinde en latta usb secenegi war ordan samsung kies i seç sonra baglanmayı dene...
turboerd

MesajKonu: Geri: pc den cihaza veri aktarma sorunsalı...   pc den cihaza veri aktarma sorunsalı... EmptySalı Kas. 30, 2010 1:50 pm

kallesh demiş ki:
turboerd demiş ki:

menu - ayarlar-baglantılar içinde en latta usb secenegi war ordan samsung kies i seç sonra baglanmayı dene...

o sekilde denedim. birseyi yanlıs yapıyorum ama bulamadım...

pc den cihaza veri aktarma sorunsalı...
1 sayfadaki 1 sayfası