Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

wave de tv keyfi

4 posters
YazarMesaj
muzaffer

wave de tv keyfi Empty
MesajKonu: wave de tv keyfi   wave de tv keyfi EmptyPerş. Ara. 16, 2010 8:54 am

Arkadaşlar wave de tv izlemek artık daha kolay samsung appstan müzik ve video bölümün den sbp tv yi indirip yükleyin hepsi bu kadar gayet güzel iyi seyirler Shocked
20romeo70

wave de tv keyfi Empty
MesajKonu: kontor yıyomu pekı   wave de tv keyfi EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 11:48 am

muzaffer demiş ki:
Arkadaşlar wave de tv izlemek artık daha kolay samsung appstan müzik ve video bölümün den sbp tv yi indirip yükleyin hepsi bu kadar gayet güzel iyi seyirler Shocked
kontor yıyomu pekı
muzaffer

wave de tv keyfi Empty
MesajKonu: Geri: wave de tv keyfi   wave de tv keyfi EmptyPtsi Ara. 27, 2010 2:35 pm

20romeo70 demiş ki:
muzaffer demiş ki:
kontor yıyomu pekı
3g veya vifi ile çalışıyor vifi ile gayet güzel denemekte fayda var
dayworkir

wave de tv keyfi Empty
MesajKonu: Geri: wave de tv keyfi   wave de tv keyfi EmptyPerş. Mart 24, 2011 4:58 pm

muzaffer demiş ki:
yükledim ama çelışmıyor ekren geliyor ve donuyor o şekilde kalıyor na yapmalıyım
Madness

wave de tv keyfi Empty
MesajKonu: Geri: wave de tv keyfi   wave de tv keyfi EmptyPaz Mayıs 01, 2011 1:18 am

ya gençler ben bu tvyi yükledim iyi güzel hoş çalışıyoda.trt1 trt2 trt3 var digerlerinin alayı yabancı.kanald atv star yoksa ne anladım ben bu işten:d

wave de tv keyfi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» wave de divx
» WAVE TEMALAR
» IGO wave uyumlu
» wave kesfettigim ozellikler
» Samsung Wave GT - S 8500 incelemeleri - Video