Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

wave ıı de klasör sifreleme programı birde fotograf galarisi yönetme düzenlemesi

YazarMesaj
strap1

wave ıı de klasör sifreleme programı  birde fotograf galarisi yönetme düzenlemesi Empty
MesajKonu: wave ıı de klasör sifreleme programı birde fotograf galarisi yönetme düzenlemesi   wave ıı de klasör sifreleme programı  birde fotograf galarisi yönetme düzenlemesi EmptyPaz Şub. 20, 2011 6:33 am

Örnegin resimler klasörünü sifreleyim sifrelemiyor telefon. sonra telefonda baska bir yerdeki resimi slaytla gosterdiğimde yine slatta kalıyoır ben telefonun slaytında kalmasını istemiyorum mesela bazı resimleri sadece iş resimlerini istiyorum slaytta oysa slaytta gosterdiğim butun fotolar orda kalıyor bunu düzeltecek bir yama varmı mesela ben a fotosunu slaytta izledim sonra durmasını istemiyorum orda kaldır secenegi yok slaytı ozellestiremiyoruz neyin gosterileceğine ben karar vermeliyim. Cool

wave ıı de klasör sifreleme programı birde fotograf galarisi yönetme düzenlemesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MSN programı
» IGO wave uyumlu
» samsung wave mesaj sorunu .....
» WAVE TEMALAR
» wave de divx