Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

NAVİGASYON - ROUTE 66 yükleme

2 posters
YazarMesaj
onay
Admin
onay

NAVİGASYON - ROUTE 66 yükleme Empty
MesajKonu: NAVİGASYON - ROUTE 66 yükleme   NAVİGASYON - ROUTE 66 yükleme EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 5:14 am

Samsung Wave (GT-S8500) cep telefonu için SAMSUNG LBS

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kurulum aşamaları

1) İndirmeyi başlatmak için bağlantıya tıklayın.

2) Dosyaları PC’ye kaydedin.

3) Dosyaları PC’nize kaydettikten sonra, çalıştırmak için dosyaya çift tıklayın.

4) Sihirbaz tamamlanana kadar talimatları takip edin.

5) PC’nizde ROUTE 66 Sync başladı.

6) Cihazı bilgisayarınızın USB girişine bağlayın ve cihazda “Yığın bellek” modu seçin. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz: “Menü > Ayarlar > Bağlantılar > USB” ardından “Yığın bellek > olarak Ayarla”.

7) ROUTE 66 Sync programında, önce hesap oluşturun, sonra programda sol tarafta "MAĞAZA > ROUTE 66 Mağazası" na gidin. İhtiyacınız olan ürünleri tanımlayın ve alışveriş sepetine ekleyin.

Cool Tüm ürünler alışveriş sepetinde olduğunda, “Kontrol” öğesini seçin. Kredi kartı ayrıntılarınızı girin ve “Gönder” öğesini seçin.

NB: içerik önce PC’ye indirilir ardından telefona aktarılır.

9) Telefonun PC ile olan bağlantısını kesin.

10) Ana menüdeki “Navigasyon” öğesini seçerek telefon üzerinde dolaşmaya başlayın.

Türkiye haritası ücretsiz ama sür ve yürü gibi opsiyonlar paralı. aylık ve yıllık olarak...
Erdal_FB

NAVİGASYON - ROUTE 66 yükleme Empty
MesajKonu: Geri: NAVİGASYON - ROUTE 66 yükleme   NAVİGASYON - ROUTE 66 yükleme EmptyPerş. Kas. 25, 2010 8:33 am

Arkadaşlar bu route 66 yı kuramadım ben. programını indirdim. ayaları yaptım ama bağlanamıyor. "Lütfen Cİhazınızın PC ile bağlantısını kesiniz. Navigasyon programını başlatınız ve kapatınız, PC ye tekrar bağlanınız" mesajı veriyor dediğini yapınca bazen "Navigasyon Programı tanınmıyor... Cihazınızı PC ye bağlamadan önce en azından bir defa navigasyon programını çalıştırınız" mesajıyla karşılaşıyorum. ileri gidemedim. naviturk ile iletişime geçtim bana dosya gönderdiler onu telefona attım ama yine de lisans aktivasyonu yapın diyor. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmı. Şİmdiden teşkkürler

NAVİGASYON - ROUTE 66 yükleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Navigasyon Ndrive Turkiye çıktı!
» 900 tl wave 150 tl navıgasyon akıl karı değil
» ROM yükleme toolları
» UYGULAMA YÜKLEME
» Exchange Mail kurulumu - Sertifika yükleme