Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

900 tl wave 150 tl navıgasyon akıl karı değil

3 posters
YazarMesaj
20romeo70

900 tl wave 150 tl navıgasyon akıl karı değil Empty
MesajKonu: 900 tl wave 150 tl navıgasyon akıl karı değil   900 tl wave 150 tl navıgasyon akıl karı değil EmptyÇarş. Ocak 05, 2011 7:24 am

990 tl ye wave aldım navıgasyon calısmıyordu servısle bağlantıya gectım rote66 arayın dedıler aradım bana navıgasyonu satın almanız gerekmektedır dedıler .... bende nokia 5800 ım wardı w navıgasyonu catır catır calısıyordu hemde ucretsız dedım bana werdıklerı cewap.... samsungla olan anlaşmamız boyle dedıler .... tamam telefon harıka ama nıye navıgasyon hedıye edılmıyor 1 wy 2 yıl sızce bu dogrumu yanlısmı ??? o kadar para wer bırde navı ıcın para ode .... bence bu uygulama sadece tr de boyle .. pekı ya sızce .. ??
pulse41

MesajKonu: Bu yüzden kimseye BADA tavsiye etmiyorum   900 tl wave 150 tl navıgasyon akıl karı değil EmptyPaz Ocak 16, 2011 6:43 pm

Bu navigasyon problemi yüzünden canım çok sıkkın zaten? telefona 950 tl ver navigasyon çalışmasın bilseydim almazdım?
Ayrıca dandik bir programa 150 tl istemeleri daha komik sanki garmin veriyorlarmış gibi?

Benim bulduğum çözüm:

Ebaydan 5" navigasyon aldım 60$ ücretsiz 3D garmin kurdum oldu bitti. 150 tl bu programa vermek bence .......

Birdaha BADA mı tövbe
majestica

majestica

MesajKonu: Geri: 900 tl wave 150 tl navıgasyon akıl karı değil   900 tl wave 150 tl navıgasyon akıl karı değil EmptyPaz Şub. 13, 2011 1:48 am

Ben de route 66 aldım. kim ne derse desin GPS hiç kifayetli çalışmıyor.

sokağın ortasında arkadaşımla aynı anda telefonların gps'ini açtık (onunki htc), benim ki 3 dk sonra çalıştı/gördü.... makul mu

900 tl wave 150 tl navıgasyon akıl karı değil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NAVİGASYON - ROUTE 66 yükleme
» Navigasyon Ndrive Turkiye çıktı!
» IGO wave uyumlu
» wave de tv keyfi
» WAVE TEMALAR