Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

sam.Wave s8500 fiyat ne kadar?en az/en cok ne kadar vermeliyim?

2 posters
YazarMesaj
punqermojo

sam.Wave s8500 fiyat ne kadar?en az/en cok ne kadar vermeliyim? Empty
MesajKonu: sam.Wave s8500 fiyat ne kadar?en az/en cok ne kadar vermeliyim?   sam.Wave s8500 fiyat ne kadar?en az/en cok ne kadar vermeliyim? EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 4:19 pm

merhaba ben s8500 almayi dsnuyorum.elimde n72 var bunu satcam ustune para koyup wave alcam waweye en fazla/en az ne kadar vermeliyim.?

Ne kadar beklesem fiyatlar düser.? Lütfen kazk yemek istemiyorumm....,......
cappi

MesajKonu: 800   sam.Wave s8500 fiyat ne kadar?en az/en cok ne kadar vermeliyim? EmptyPtsi Ara. 13, 2010 2:19 pm

4 aralık günü darty nin %20 indirim kampanyası ile garantili cihazı 800 tl ye aldım
punqermojo

MesajKonu: Geri: sam.Wave s8500 fiyat ne kadar?en az/en cok ne kadar vermeliyim?   sam.Wave s8500 fiyat ne kadar?en az/en cok ne kadar vermeliyim? EmptyPerş. Mart 03, 2011 4:56 pm

Wave almaktan vaz geçtim ste kapalıydı açılmış ilk üyelerindenim ben galiba bu frumun

sam.Wave s8500 fiyat ne kadar?en az/en cok ne kadar vermeliyim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler
» Samsung Wave S8500 Gizli Menüden Ses Yükseltme/Azaltma Anlatim
» wave de divx
» s8500 kodları
» wave de tv keyfi