Bada OS & Samsung Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

Samsung Wave S8500 Gizli Menüden Ses Yükseltme/Azaltma Anlatim

2 posters
YazarMesaj
onay
Admin
onay

Samsung Wave S8500 Gizli Menüden Ses Yükseltme/Azaltma Anlatim Empty
MesajKonu: Samsung Wave S8500 Gizli Menüden Ses Yükseltme/Azaltma Anlatim   Samsung Wave S8500 Gizli Menüden Ses Yükseltme/Azaltma Anlatim EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 2:34 am

1.*#0002*28346# tuslayin cikan menüden 3 kere geri tusuna tiklayin
asagdakini göreceksiniz
[1]dokunma
[2]dokunma
[3]dokunma
[4]dokunma
[5]Audio asagdaki tus takiminndan 5 tusuna dokun
[6]dokunma
[7]dokunma
[8]dokunma

2."Audio'ya" yani tuslardan 5'i tikladiginizda
asagdaki ibareler görünecektir

[1]dokunma
[2]AP Vallume Confing asagdaki 2 tusuna dokun
[3]dokunma
[4]dokunma
[5]dokunma
[6]dokunma
[7]dokunma
[8]dokunma

3."AP Valume Confing" tus takimindan 2 tusuna tiklayarak karsiniza
asagdaki ibareler görünecektir
buradanda 3 tusuna SPK Confing'i secin yani tus takimindan 3'e tiklayin

[1]dokunma
[2]dokunma
[3]SPK Confing
[4]dokunma

4.[3]SPK Confing'e tiklayinca asagdaki ibareler gelecektir buradanda 1 tusunu "MP volume"i tus takimindan 1'e dokunin ve bura cok
önemli!!

[1]MP volume
[2]dokunma
[3]dokunma
[4]dokunma
[5]dokunma
[6]dokunma
[7]dokunma
[8]dokunma
[9]dokunma

5.[1]MP volume'e dokununcada asagdaki gibi ve burasi asil meselenin bittigi yerdir bizde oradayiz, asagdaki degerler benim cihazimda
olan degerlerdir bu degerler yazilimdan yazilima farklilik gösterbilir. sizde anlatacagim gibi bu degerleri girmelisiniz ve asil zor
olanida burada.

[SPK][MPvol.]READ
0[2]rx:61dB
1[4]rx:61dB
2[6]rx:61dB
3[8]rx:61dB
4[10]rx:61dB
5[12]rx:61dB
6[14]rx:61dB
Input Ex:123->123

burada yapmaniz gereken zor is! zor diyorum cünkü her zaman yaptiginiz ayar tutmuyor yani yazdiginiz rakamlar yukardaki benim degerlerle
bir olamiyor o yüzden zor ve tekrar tekrar denemelisiniz ama sonucta oluyor.

a)Basliyoruz
( sifir tusuna"0" dokunun bu dokunusla [SPK][MPvol.]READ "READ" yazan yerde yazinin "WRITE"ye döndügünü göreceksiniz osirada tuslarin
altidaki yanip sönen yazi yazma bölgesine hizlica 2 defa dokunun ve beklemeden yine hizlica 9 tusuna dokunun ekrana telefonun kendi normal
tus takimi cikacak eger cikmasa yazi yazma bosluguna 2 kere ve 9 tusuna tekrar tekrar deneyin taki tus takimi karsiniza cikana kadar
zor olanda bu ben defalarca denemeden sonra ancak telefonun tus takimini görebildim sizde umarim hemen acilir.
telefonun tus takiminin acildigini kabul ediyorum devam ediyoruz tus takimindan 123 yazan yerden rakam tuslarini secelim ve 61 yazip
asagdan kaydet ve ardindan tamam'a tiklayalim 3-4 saniyede ekranbenim yukardaki ilk "0"sifir degeri gibi 61 0ldugunu göreceksiniz
Eger 3-4 saniye icinde tekrar o 61 0lmsi gereken ekrana dönmese basarisiz olduk demektir geri tusuna tiklayip tekrardan [1]MP volume
icin tuslardan 1'e tiklayin ve yeniden tus takimindan "0"sifira dokunun "WRITE" yazisi cikincada yine yazi yazma bosluguna hizlica 2 ve 9
tusuna ayni sekilde 2 defa tiklayin yine taki telefonun kendi klavyesi cikana kadar ve 61 degerini girin ardindan kaydet ardindanda tamam
deyin. bu islemi "0.[2]rx:61dB" degerini görene kadar yapin.

b) yukarda a)skkinda 0[2]rx:xxdB'i 0[2]rx:61dB'e yaptik ayni islemleri sirasiyla "1[4]rx:xxdB,2,3,4,5,6"icn yukarda a)sikkinin anlatildigi
gibi yapmalisiniz tekrar ve bu sefer 1[4]rx:xxdB'ikisaca anlatayim ilksiradaki icin "0"sifira dokunarak "WRITE"i görüp telin tus takimini
gördük islem yaptik simdi ise ikinci siradaki 1'le baslayan icin ise "1"[4]rx:xxdB" tus takimindan 1 tusuna dokunarak "WRITE"i gürüp telefonun
tus takimini görecegiz ve 61 degerini a)sikkinda yaptigimiz gibi taki basarana kadar deneyip yapacaz.

[SPK][MPvol.]READ
0[2]rx:xxdB
1[4]rx:xxdB
2[6]rx:xxdB
3[8]rx:xxdB
4[10]rx:xxdB
5[12]rx:xxdB
6[14]rx:xxdB
Input Ex:123->123
sadanorg

Samsung Wave S8500 Gizli Menüden Ses Yükseltme/Azaltma Anlatim Empty
MesajKonu: Geri: Samsung Wave S8500 Gizli Menüden Ses Yükseltme/Azaltma Anlatim   Samsung Wave S8500 Gizli Menüden Ses Yükseltme/Azaltma Anlatim EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 12:27 pm

teşekkür ederim ama sesi oldukça iyi

Samsung Wave S8500 Gizli Menüden Ses Yükseltme/Azaltma Anlatim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MSN programı
» S8500 Wave Yazılım Yükleme & Güncel Firmwareler
» Samsung wave bluetooth sorunu.
» Samsung Wave GT - S 8500 incelemeleri - Video
» Samsung Wave ile Youtube'a nasıl girebilirim